5 nejlepších cyklo výletů v roce 2017

Booking.com

Připravili jsme seznam pěti nejoblíbenějších cyklovýletů podle návštěvnosti na našem portálu v roce 2017. V seznamu najdete cyklo tipy ze Šumavy, ale také Alp a České Kanady.

Cyklovýlet okolo jezera Wolfgangsee

Objeli jsme na kole známé rakouské jezero Wolfgangsee a zaznamenali přístaviště, místa na koupání, kempy, nástupiště na parní zubačku a výlet k jezeru Schwarzensee.
 
 
 

Povydří, Pramen Vltavy, Chalupská slať

Delší cyklo výlet s parádním výšlapem na Monte Negro alias Černou horu. Šumava na kole i s ubytováním. Výlet začíná u oblíbeného ubytování Chata Povydří (start trasy).

Modrava, Hauswaldská kaple, Antýgl

Projedete místy, kde se natáčel detektivní seriál Policie Modrava. Hauswaldskou kapli, kam si chodily ženy ze Srní pro zázračnou vodu, akumulační nádrž, kde byla nalezena mrtvola, Srní, vlčí výběh. Místo kde se každé ráno koupali detektiv Kamil Sedláček a Emil Kintzl. Středně obtížný cyklovýlet s jedním nepříjemným stoupáním. Většinu tohoto výletu pojedete příjemnými sjezdy.

Dálková cyklotrasa Železná Ruda - Praha

Několika denní výlet. Začnete v Železné Rudě a dojedete až do Prahy. Nejprve projedete kus Šumavy, následně okolo řek a přehrad až do Prahy. V příspěvku najdete tipy na ubytování po cestě i další tipy na výlety po trase. 

Nová Bystřice, bunkry z II. světové války, hrad Landštej

Kratší cyklo výlet v oblasti nazývané Česká Kanada. K začátku výletu můžete dojet i úzkokolejkou z Jindřichova Hradce. Cestou navštívíte zachovalé bunkry z předválečného období a nádherný hrad Landštejn.
 
 
 

Vydáno: 11.01.2018

TOPlist
Neustále přidáváme trasy