Let balónem - nezapomenutelný zážitek

Let balónem - nezapomenutelný zážitek

Let balónem - to je jedinečný zážitek plný romantiky a dobrodružství. Při letu balonem vás nebude rušit žádný rachot motorů. Užijete si tedy nerušený výhledy na krajinu a městečka z ptačí perspektivy. Plout vzduchem můžete sami s instruktorem, nebo s sebou vzít další až 3 přátele. Zážitek můžete věnovat svým blízkým k Vánocům, narozeninám, promoci apod.

Sezona letů je celoroční s ohledem na počasí a povětrnostní podmínky. Let trvá 1 hodinu a účastnit se ho mohou děti od 8 let a vyšší než 140 cm. Osoby s váhou nad 130 kg si musí připlatí 2 000 Kč a kapacita koše bude snížena o jednu osobu. S sebou si nezapomeňte fotoaparát či kameru a hlavně teplejší oblečení.

Můžete si vybrat z 20 lokalit po celé České republice. Zaletět balónem můžete například nad Karlštejn, Český Krumlov, Hlubokou nad Vltavou, Konopiště, Pálavu a další zajímavá místa.

Lokality: Benešov (Konopiště), Brno, České Budějovice, Český Krumlov, Český Ráj, Chrudim a okolí, Hluboká nad Vltavou, Hradec Králové, Karlštejn, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Pálava, Přerov, Roudnice nad Labem, Seč, Telč, Uherské Hradiště, Zlín.

Jak zážitek probíhá

Celý zážitek zabere přibližně 3 hodiny.

  1. Příprava před letem - rozbalení balonu a pomalé nafouknutí
  2. Nasednutí do koše a plavba vzduchem (let trvá cca 1 hodinu)
  3. Křest prvoletců
  4. Na konci se dozvíte více o historii a fenoménu balónového létání

Další informace

Počet osob: 1, 2, 3, 4
Diváci: Diváci jsou vítáni v místě odletu a přistání. Mohou balon pronásledovat po pozemních komunikacích.
Délka: 1 hodina letu (dohromady cca 3 hodiny)
Co na sebe: Při letu bývá chladněji, takže se na let tepleji oblečte.
Omezení: Let nemohou absolvovat těhotné ženy a osoby s akutními potížemi pohybového aparátu. Absolvovat mohou děti starší 8 let a vyšší než 140 cm. Pro osoby nad 130 kg je vyžadován příplatek 2 000 Kč a je snížena kapacita koše o jednoho pasažéra.
Cena: od 3 499 Kč

Přesměrování na koupi

 

 

Mapa lokalit

 

Vydáno: 12.05.2017

TOPlist
Neustále přidáváme trasy