Prodej turistického portálu

Portál VýletynaDen na prodej - není zatížen dotacemi. Instruktážní video zde: Youtube.com

Nabízíme na prodej turistický portál www.VýletyNaDen.cz a s tím spojené Know-How na zážitkové výlety - Po stopách Krále Šumavy a Akce Kameny (v přípravě). Drtivou většinu výletů jsme osobně prošli a projeli na kolech a běžkách. Vlastníme facebokový profil - Výlety Na Den (35 000 fanoušků) a Instagromový účet (1 200 sledujících). Pěkně máme nastavenu dálkovou cyklotrasu Železná Ruda, Modrava, Písek, Zvíkov, Praha (v Googlu na první stránce). Rekordní návštěvnost máme z 2.7. 2017 - 2000 návštěvníků. Letos byla největší návštěvnost za den 6. března  - 1704 návštěvníků (spuštěna na facebooku nová aktualita, 8 nejpestřejších a nejhezčích výletů). Doporučujeme vytvořit aktualitu nejlepší výlety za rok 2018 apod.

Turistický portál je nastaven na 3 jazykové mutace - čeština, angličtina a němčina (skryta).

Jak fungujou naše tipy na výlety?

Výlety lze nastavit na placenou variantu (nastaveno přes platební bránu GoPay). Tzn. že pokud by chtěl návštěvník výlet vidět, musel by si jej zakoupit. Plánovali jsme výlety na míru od komerčního objektu (připravený ceník po domluvě).

Turisté také mohou vyhrát cenu v případě, že najdou 4 druhy výherních cihliček - zlatá, stříbrná, bronzová a diamantová (pod každou cihličkou se může skrývat jiná výhra, cihličku návštěvník získá když zakoupí či otevře daný výlet, kam jsme cihličku nastavili). Nutno opět spustit.

Další možností jak získat výhru je, když turista najde cyklistický dres ve výškovém profilu. Mapy a výškový profil dočasně nefungují. Nutno přepnout na jiné mapy nebo používat placené v Googlu. Po rozkliknutí bodu na trase okamžitě srolujete na popis s fotkou. Bude opět funkční po aktivaci mapy. 

Portál je nastavený na výlety ze 3 zemí (ČR, Italie, Rakousko). Výlety se řadí pod kategorie (pěší, cyklo, inline apod.) a oblasti (Šumava, Krkonoše apod.).

Ve výletech jsou kolonky:

 • Popis trasy
 • Itinerář
 • Body zájmu (zajímavosti)
 • Ubytování
 • Popis oblasti
 • Pohádka (napsali jsme několik dílu pohádek o Šumavě), nejsou součástí prodeje.
 • Rady a Tipy

 

Mimo výlety lze psát aktuality (najdete v baneru "Co je nového"). Tyto aktuality jsou velmi dobrým nástrojem pro propagaci na FB profilu (např. 10 skvělých tipů na výlet v Praze - je dobře dohladatelný na Googlu a generuje stálou organickou návštěvnost.

Dále si lze upravit další kolonky v Menu podle své libosti - My máme nastevné Ubytování (s nabídkou ubytování napojené přes affiliate na booking), Zážitky (affiliate), Dovolená (aktuality + affiliate), Výbava pro turisty (affiliate).

Zážitkový výlet Po stopách Krále Šumavy

Nabízíme Know-How zážitkového výletu s tématikou převadění lidí přes státní hranici v 50. letech. Z tohoto období máme dobové materiály (každý účastník obdrží na začátku Všeobecnou občanskou legitimaci, kterou bude cestou potřebovat, převáděný obdrží také certifikát o účasti). Emigranti půjdou za signálními světly Krále Šumavy, budou zatčeni pohraničníky, podrobeni výslechu a vyberou mrtvou schránku. Na konci každé akce velmi zaujaly převáděné naše dobové dokumanty a vyprávění. Vlastníme dostupné knížky, ze kterých jsme čerpali. Přípravy na akce probíhaly měsíce a byly velmi náročné. Po každé ostré akci jsme něco zlepšili! Velmi specifická byla naše akce na sněhu a na ledu. 

 • Máme připraveny dárkové poukazy s platností na jeden rok od zakoupení (vyzkoušeno).
 • Zážitek lze naplánovat až pro 12 osob. 
 • Počet pořádajcích: 3 osoby (Uvaděč příběhu, který sehraje další úlohu, dále převaděč se signálními světly (Král Šumavy, použito z filmu Král Šumavy). Pohraničníci byli vyškoleni profesionálním pohraničníkem.  
 • Rentabilní cena za osobu je cca.1 600 Kč na osobu
 • akce Kameny velmi slušně rozpracovaná. 

 

Kontakt pro zájemce 

email: info@vyletynaden.cz

telefon: +420 606 084 566

Vydáno: 10.12.2018

TOPlist
Neustále přidáváme trasy