Turistika Čechy, zahraničí

Vybrali jsme z naší pestré nabídky ty nejhezčí a nejzajímavější pěší výlety ze Šumavy, Jižních Čech, Jižní Moravy, Českého ráje, Svitavska, Rakouska a Toskánska ve střední Itálii. Navštívíte, vyhlídky, vlčí výběh, soutěsky, zříceniny, naučné stezky, moravské hrady a zámky, starobylé hrady, pláže v Toskánsku, projedete se parní zubačkou na horu Schafberg a mnoho dalších zajímavých pěších tras. U nás si vybere svůj výlet každý podle svého gusta. V každém výletě je ubytování, výškový profil, body zájmu, popis trasy, délka trasy, parkoviště s navigačním systémem, fotografie, GPS, PDF. S námi nezabloudíte! :-)

 

 

Šumava:

Projdete se naučnými stezkami Medvědí a Zlatou, navštívíte vlčí výběh, Černé jezero, vrch Ostrý a jediný volně přístupný šumavský vodopád Bílá strž. 

Nabídka ubytování Šumava ←

 
 
 

Jižní Čechy:

→ Nabídka ubytování Jižní Čechy ←

Český ráj:

→ Nabídka ubytování Český ráj ←

Jižní Morava:

→ Nabídka ubytování Jižní Morava ←

 
 
 

Svitavsko:

→ Nabídka ubytování Svitavsko ←

Rakousko:

→ Nabídka ubytování Alpy - Wolfgangsee ←

Toskánsko:

Věřte, že nám trvalo tři roky než jsme objevili veřejnosti dobře ukrytou zříceninu toskánského středověkého kláštera La Pievaccia. Dnes slouží zbytky kláštera jako vyhlídková věž na starobylý hrad Scarlino a ostrov Elba. Další pěknou procházkou pro vaše děti v doprovodu dědečků a babiček může být pěší výlet k nádherné pláži Cala Violina. Jedna z nejhezčích v Toskánsku. Budete-li zde na dovolené určitě navštivte s námi archeologické vykopávky Populonia, hrad Rochecchette, vyhlídku na moře a maják Punta Ala a jiné toskánské skvosty. 

→ Nabídka ubytování Toskánsko - Follonica

Ubytování v Toskánsku:

Ubytovací kapacita Villaggio IL Girasole kam se rádi vracíme splňuje nároky českého turisty po všech stránkách. V areálu je bazén, malé potraviny (jen kousek na promenádě jsou větší potraviny), soukromá pláž s výhledem na Napoleonův ostrov Elba. Apartmány jsou klimatizované, mají kuchyňku, dvě ložnice, zastřešenou terasu, venkovní sprchu a vlastní zastřešené parkoviště. Informace na cestu i kde se ve Follonice nacházejí nákupní centra najdete ve výletech. Z Lince cesta trvá cca.10 hodin i se zastávkami na odpočinek.

Rezervace jde uskutečnit většinou až po novém roce a my tak činíme hned jak to jde. Bývá zde plno a příznivé ceny jsou až od dvanáctého září.

,

Chcete bydlet v nádherně zrekonstruované tvrzi přímo na pláži s výhledem na Elbu podívejte se sem.

 
 
 

Vydáno: 12.10.2016

TOPlist
Neustále přidáváme trasy