Zážitky a atrakce pro děti v Praze

Zažijete se svými dětmi či sourozenci spoustu dobré zábavy v Praze a blízkém okolí. Vyzkoušíte obratnost, šikovnost, logické myšlení svých ratolestí. Určitě si některé z těchto atrakcí vyzkoušíte s vašimi dětmi a možná zjistíte, že jsou šikovnější než vy :-).

Booking.com

Klikni na přesměrování na zážitky.czČokoládové hrátky pro děti v Praze

Cukrářka roztaví čokoládu, tu si děti nalijí do formy, kterou si vyberou a vytvoří si vlastní čokoládu. Z tohoto hodinového kurzu si děti domů odnesou přibližně 300 g čokolády. 

Pro děti ve školním věku

Klikni pro přesměrování na zážitky.czÚniková hra 

Dostat se z tajemné místnosti není snadný úkol. Hra prověří vaši inteligenci, schopnosti, logické myšlení, odolnost vůči stresu a důvtip. Nepodaří-li se vám splnit úkol, poradí vám správce místnosti.

Pro děti starších 12 let. Do 15 let doporučeno s doprovodem rodičů. 

Klikni pro přesměrování na zážitky.czPaintball Praha 

Nejdříve vám zapůjčí vybavení a krátce vás proškolí. Vyběhnete v maskovaných uniformách, budete využívat bitevní překážky a zažijete atmosféru bitvy.

Děti do 15 let v doprovodu rodičů (případně s písemným souhlasem rodičů), děti do 18 let v doprovodu dospělé osoby.  

Klikni pro přesměrování na zážitky.czSimulátor stíhačky F16 

Máte doma malého nadšence do letadel či počítačových stříleček? Tak pro ty je tento nevšední a zábavný zážitek se simulátorem stíhačky F16 Fighting Falcon jako stvořený. 

Simulátor je vhodný pro všechny od 10 let a výšky 150 cm.  

Klikni pro přesměrování na zážitky.czVyhlídkový let - Karlštejn  

Z letadla také uvidíte známé Lomy Amerika, například z natáčení filmu Limonádový Joe. Dále se proletíte nad soutokem Vltavy a Berounky, uvidíte zákoutí Vltavy a samozřejmě hrad Karlštejn. Délka trasy je 120 kilometrů a čas je přibližně 40-50 minut.

Doporučujeme spíše pro starší děti :-).  

Klikni pro přesměrování na zážitky.czŘízení minitanku

Toužili jste někdy stát se tankistou? K řízení miniatury nepotřebujete řidičák a o jednoduchém ovládání budete proškoleni.

Řízení mini tanku je možné od 10 let.   

Klikni pro přesměrování na zážitky.czFlyboarding Praha 

Adrenalinový zážitek, kde máte pod nohami výkon 185 koní. Jedná se o vynález americké armády a vy si ho můžete vyzkoušet ve Vraném nad Vltavou, u Pardubic a na Dalešické přehradě.

Flyboard je určen pro osoby starší 16 let s váhou do 110 kg a velikostí nohy od 37 do 46. Osoby od 12–15 let pouze v doprovodu rodičů.

Klikni pro přesměrování na zážitky.czSkákací boty Praha 

Již po pěti minutách zvládnete první kroky a po čtvrt hodině budete běhat metrovými kroky. Můžete dosáhnout úctyhodné rychlosti 40 km/h a skákat až do dvou metrové výšky.

Skákací boty jsou použitelné pro osoby s váhou od 20 kg do maximálně 120 kg. 

Výlety pro děti v Praze 

Matějská pouť ze záchytných parkovišť na okraji Prahy

Termín Matějské pouti 20. 2. - 17. 4. Místo konání Výstaviště Praha Holašovice. Popíšeme vám cestu ze záchytných parkovišť na okraji Prahy k areálu Výstaviště Praha Holašovice.  

 

 

Praha z pohledu milovníků přírody

Praha z pohledu milovníků přírodyPěší výlet do ZOO a Křižíkovy fontány vám zabere celý den. Přidána záchytná parkoviště na okraji Prahy!

 

Vydáno: 24.02.2016

TOPlist
Neustále přidáváme trasy