Trasy a Tipy v oblasti Jihočeská města

Česká Republika

Itálie

Rakousko

Trasy a Tipy na výlety

Zobrazit Nalezeno: 7 Trasy Tipy na výlet

Vybrané trasy a tipy na výlety

 • Český Krumlov Český Krumlov

  Pěší okruh po jihočeském městě Český Krumlov můžete zvládnout za odpoledne. Chcete-li zařadit prohlídku krásného zámku, vymezte si celý den. Toto město navštěvují nejen čeští turisté, ale láká i zahraniční turisty, zajisté zde potkáte fotografující Japonce :-).

  Typ:: Pěší trasa Vzdálenost: 6.0 km Obtížnost: Snadná Hodnocení: 100/5

  Více

 • Hrad Strakonice Hrad Strakonice

  Největší zajímavosti Strakonic je bezesporu Strakonický hrad. Tato majestátní stavba se nachází v těsné blízkosti soutoku Otavy a Volyňky. Hrad pochází ze 13. století a současná podoba kombinuje prvky několika architektonických slohů. Od roku 1995 je celý komplex prohlášen za národní kulturní památku.

  Typ:: Pěší trasa Vzdálenost: 0.7 km Obtížnost: Snadná Hodnocení: 80/5

  Více

 • Pěší Hluboká Pěší Hluboká

  Zámek Hluboká jistě nemusíme představovat, zná zajisté každý Čech. Tento výlet je pro všechny věkové skupiny a zdaleka není jen o místním zámku. Hosín vyhlídkové lety nad Českými Budějovicemi najdete v příspěvku.

  Typ:: Pěší trasa Vzdálenost: 10.4 km Obtížnost: Snadná Hodnocení: 100/5

  Více

 • Třeboň Třeboň

  Pěší okruh po krásách Třeboně vám zabere odpoledne nebo celý den. Lázeňské město se svým krásným náměstím, zajímavým zámkem a zámeckou zahradou se vám určitě zalíbí.

  Typ:: Pěší trasa Vzdálenost: 8.1 km Obtížnost: Snadná Hodnocení: 100/5

  Více

 • Centrum Českých Budějovic Centrum Českých Budějovic

  V jihočeské kotlině leží krajské město malebných jižních Čech České Budějovice. Pěší okruh v délce 6ti km je jako dělaný na volné odpoledne.

  Typ:: Pěší trasa Vzdálenost: 5.7 km Obtížnost: Snadná Hodnocení: 80/5

  Více

 • Centrum Jindřichův Hradec Centrum Jindřichův Hradec

  Startovním bodem tohoto bezmála devítikilometrového pěšího výletu historickým centrem Jindřichova Hradce je vlakové a autobusové nádraží na severu města. Před budovou nádraží se nachází také menší neplacené parkoviště. V budově samotné pak můžete získat informace o místní úzkokolejce nebo si zapůjčit jízdní kola a vydat se s námi i na naše cyklovýlety v této oblasti.

  Typ:: Pěší trasa Vzdálenost: 8.4 km Obtížnost: Snadná Hodnocení: 80/5

  Více

 • Centrum Písku Centrum Písku

  Výlet jako stvořený na procházku s malými dětmi. V královském městě Písek se nachází nejstarší kamenný most v Čechách vystavěn v gotickém slohu zřejmě koncem 13 století. Město je kompletně opravené a zaslouží si jedničku s hvězdičkou.

  Typ:: Pěší trasa Vzdálenost: 6.2 km Obtížnost: Snadná Hodnocení: 80/5

  Více

Sledujte nás nepřetržitě

TOPlist
Neustále přidáváme trasy