Cyklo Třeboň, náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice

Typ: Cyklo trasa Vzdálenost: 82.6 km Obtížnost: Těžká Převýšení: 171 m Hodnocení: 100/5

Třeboňsko, Česká Republika

Mapa

Výškový profil
Body zájmu  

Cyklo Třeboň, náměstí Přemysla Otakara II., České Budějovice

Booking.com

Výlet začíná na výpadovce z Třeboně směrem na Borovany, kde si nejdříve prohlédnete Schwarzenberskou hrobku a poté pokračujete po hlavní silnici až do Borovan.

Na křižovatce na náměstí v Borovanech odbočíte doleva až k nedalekému viaduktu, za kterým odbočíte doleva k bunkru. V zápětí se vrátíte na náměstí, u zámku odbočíte doleva a pokračujete okolo hotelu k fotbalovému areálu. Ještě před hřištěm napravo je krytý bazén. U hřiště vpravo se nachází letní koupaliště, vy odbočte doleva a za hřištěm doprava po cyklotrase č. 1122 směr Trocnov. 

 
 
 

Po silnici III. Třídy pokračujte rovně až k odbočce na Trocnov vzdálené zhruba 1,8km. Zde odbočíte doprava a pokračujte 800m k odbočce doleva k rodišti Jana Žižky. Poté dojedete k muzeu Jana Žižky, které můžete navštívit v sezoně od 1. května do 30. září, úterý – neděle v čase 9-17hod. Po prohlídce pokračujete doprava za muzeum a dojedete k rozcestníku ''Trocnov – RODIŠTĚ''. Na tomto rozcestí pojedete kousek doprava, kde se vám po levé straně vyskytne krásný výhled na Sochu Jana Žižky. Pak se vraťte na rozcestí a vydejte se mírným stoupáním po trase č. 1122 doprava. Po necelých 300m dojedete k rozcestí. Zde se dáte doprava a dojedete se podívat na sochu Jana Žižky zblízka. Jestliže budete pokračovat pěšinou kolem sochy, narazíte na místo, kde se podlé pověsti Jan Žižka narodil. Poté se vrátíte zpět na rozcestí a vydáte se po cyklotrase č. 1122 směrem do lesa.

 

Pojedete lesem po horší cestě s nebezpečnými úseky. Po vyjetí z lesa dojedete na rozcestí k hlavní silnici, kde se vydáte doleva po silnici II. Třídy. Zde se napojíte na cyklotrasu značenou č. 1121. Po krátkém sjezdu v esíčku na vás čeká kilometr dlouhé stoupání do Strážkovic. Ve Strážkovicích odbočíte doprava na silnici I. Třídy a zhruba po 500m, odbočíte z této silnice doleva. Stále se držte cyklotrasy č. 1121.

Následný kilometr a půl do Lomce pojedete po kvalitní silnici III. Třídy. Zde se vám naskytnou výhledy do krajiny, na vesničky v okolí, ale i na jadernou elektrárnu Temelín. Lomec projedete rovně a stále se držíte č. 1121. Dorazíte do Střížova, kde odbočíte doprava na rozcestí ve tvaru T. Pak si užijete sjezdu, protože před vesničkou Borovnice vás čeká krátké ale nepříjemné stoupání.

Borovnicí projedete po hlavní silnici a dojedete do vesničky Heřmaň. Tam se na prvním rozcestí ve tvaru Y dáte zkratkou doleva (nebudete se tedy řídit značením cyklotrasy, které vás vede doprava). Na dalším rozcestí po 300m odbočíte doleva a napojíte se znovu na cyklotrasu č. 1121. Za obecním úřadem odbočte doleva k památníku padlých občanů Heřmani v I. Světové válce. Po prohlídce památníku se vraťte na hlavní silnici a odbočte doleva. Po této silnici jeďte rovně až do obce Plav.

Pokud se chcete podívat na místní kouzelnou vyhlídku nad řekou Malší odbočte před dětským hřištěm doleva a následně znovu vlevo směrem k listnatému lesu. Po odpočinku na vyhlídce se vraťte stejnou cestou zpět na rozcestí u dětského hřiště a pokračujte dolů do Plava. Na rozcestí s kapličkou odbočte doprava. Zde se napojíte na cyklotrasu č. 1018. (Restaurace na Ostrově se nachází u kapličky rovně.)

Po 1300m sjedete z asfaltové komunikace na polní pěšinu, která vás dovede až do Vidova. Vidov projedete podle dobře značené cyklotrasy č. 1018. Za Vidovem se dostanete k řece Malši. Po jejím břehu dojedete k mostu. Ten přejeďte a v Roudném na návsi pokračujte po hlavní silnici vpravo. Za křižovatkou zahněte doprava do Jakubovy ulice. Projedete mezi vilkami, za nimi se napojíte na hlavní komunikaci a odbočíte vpravo. Mírným sjezdem se dostanete až do Českých Budějovic, kde vás stezka před bytovými domy navede doprava zpět k řece. Po chvilce přejeďte přes lávku na druhý břeh řeky a odbočte vlevo. Držte se podél řeky, kde minete čtyři mosty. Až u šestého mostu ''Železný most'' u cukrárny, se vydejte doprava a ulicí Biskupská se dostanete na náměstí Přemysla Otakara II. 

Zde začnou Ti, co pojedou z náměstí v Českých Budějovicích.

Z náměstí se vraťte k řece Malši Biskupskou ulicí u radnice. Před řekou odbočte vlevo a pokračujte podél řeky. Až podjedete šestý most, což je železniční viadukt, odbočíte na rozcestí za ním (u bistra) doleva. Přejedete přes stoku až k rozcestí ve tvaru T, kde odbočíte doprava a vzápětí vás hlavní silnice stočí vlevo. Okolo fotbalového hřiště dojedete k autosalonu, před kterým odbočíte vpravo. Za chvíli odbočíte doleva Říční ulicí dojedete k železničnímu přejezdu, před kterým odbočíte vpravo. Další železniční přejezd přejeďte a hned za ním odbočte vpravo. Za chvilku jste na velmi frekventované křižovatce, kterou s opatrností přejeďte rovně na Staré Hodějovice. Za křižovatkou začíná mírné stoupání, které vás dovede až na náves. Po levé ruce minete kostel a nad ním u dětského hřiště odbočíte vlevo. V těchto místech bude stoupání příkřejší, netrvá ovšem dlouho.  Na dalším rozcestí odbočte vpravo ulicí K Hůrce. 

Kousek za Starými Hodějovicemi přijedete k rozcestí s betonovou zdí a zde odbočíte vlevo. Pojedete kousek horší cestou a na rozcestí u vilek pokračujte rovně. Již lepší cestou přijedete do Zborova, kde na návsi a u dětského hřiště odbočíte doprava a následně doleva. Projdete vesničkou Ohrazeníčko, za kterou přijedete k velmi frekventované křižovatce, kde dáte přednost v jízdě a odbočíte doprava na Ledenice. V Ledenicích na kruhovém objezdu sjedete posledním sjezdem na náměstí. Zde je cukrárna a restaurace. Na náměstí odbočíte druhou odbočkou vpravo do ulice 5. května. Projedete okolo sokolovny a na konci Ledenic se cesta stočí vlevo.

Na rozcestí před skládkou pokračujte rovně. Na rozcestí, které jsme nazvali ''Před Borovanami'' odbočte vlevo. Na začátku Borovan se nachází golfové hřiště a za ním na rozcestí se stopkou pojedete rovně. Za autobusovém nádraží odbočte doleva a jeďte po hlavní silnici zpět do Třeboně.

 

 • Kiosek u hrobky Kiosek u hrobky

  Zde je možnost občerstvení a startovní bod naší trasy.

  Otevřeno: Vstupné:
 • Schwarzenberská hrobka Schwarzenberská hrobka

  Hrobka rodu Schwarzenbergů byla dokončena roku 1877. Založil ji Jan Adolf II. Schwarzenberg na podnět své manželky Eleonory Schwarzenbergové. V hrobce je uložena 26 rakví s těly Schwarzenbergů. Okolí hrobky bylo upraveno jako anglický park.

  Poslední aktualizace 3. 4. 2017

  Otevřeno: Duben - květen
  út–ne 9.00–16.00
  Červen - srpen
  út–ne 9.00–17.00
  Září - říjen
  út–ne 9.00–16.00
  Vstupné: Dospělí: 70 Kč
  Zlevněné: 50 Kč
  Rodinné: 190 Kč
  Schwarzenberská hrobka Schwarzenberská hrobka Schwarzenberská hrobka
 • Bunkr z II. Světové války Bunkr z II. Světové války

  Na tomto místě si prohlédnete dochovalý bunkr s možností si přečíst zajímavosti o bariérách z II. Světové války. Tento bunkr byl postaven v předválečné době a je jeden z 5 dochovalých v okolí Českých Budějovic. Bunkr unikl pozdějšímu zničení, kvůli blízkosti železniční tratě. 

  Otevřeno: Vstupné:
  novější fotka z roku 2015 Na tomto místě jsi můžete přečíst zajímavosti o bunkrech Stejnou cestou, kterou jsme přijeli se vracíme zpět k viaduktu
 • Zámecká zahrada Zámecká zahrada

  V Zámecké zahradě se nachází významné ovocné dřeviny, které jsou označkované, tak aby jste je rozeznali. Ze zahrady si užijete výhled na kostel a nachází se zde i dětské hřiště. 

  Otevřeno: březen - září: 6:00 - 20:00
  říjen - únor: 6:00 - 17:00
  Vstupné: Zdarma
  Vchod do zámecké zahrady Zámecká zahrada Zámecká zahrada Zámecká zahrada Dětšké hřiště Návštěvní řád Tudy pokračujeme podél zdi.
 • Zámek (augustiniánský klášter) v Borovanech Zámek (augustiniánský klášter) v Borovanech

  Zámek založený v roce 1455 Petrem z Lindy. Objekt by měl být spíše řazen mezi kláštery, protože většinu času působil k tomuto účelu. Až ke konci 18.století se dostal do šlechtických rukou a proto jej můžeme řadit mezi zámky. Na nádvoří zámku můžete posedět v zámecké kavárně. 

  Prohlídky:

  Květen, červen, září:
  - prohlídky ve všední dny: v 10 a ve 14 hodin
  - prohlídky o víkendu: v 10, 11, 13, 14 a 15 hodin

  Červenec, srpen:
  - prohlídky v 10, 11, 13, 14, 15, 16 a 17 hodin 

  internetové stránky kláštera.

  Poslední aktualizace 3. 4. 2017

  Otevřeno: Květen - Červen
  úterý - neděle: 09:00 - 16:00
  Červenec - Srpen
  úterý - neděle: 09:00 - 17:00
  Září
  úterý - neděle: 09:00 - 16:00
  Vstupné: Cena: 60 Kč
  Snížená: 30 Kč
  skupiny min. 3 osob 180 Kč
  Kostel v Borovanech Nádvoří zámku v rekonstrukci Nádvoří zámku
 • Přírodní koupaliště Lazna Přírodní koupaliště Lazna

  Přírodní koupaliště, ve ketrém je k dispozici skluzavka, houpačka a vodní hřib pro děti. 

  Webkamera online

  Poslední aktualizace 3. 4. 2017

  Otevřeno: Červen - Září
  pondělí - neděle: 11:00 - 19:00
  Červenec - Srpen
  pondělí - neděle: 10:00 - 21:00
  Vstupné: Červen - Září
  Cena Po - Pá: 40 Kč
  Cena So - Ne: 50 Kč
  Snížená: 30 Kč

  Červenec - Srpen
  Cena Po - Pá: 50 Kč
  Cena So - Ne: 60 Kč
  Snížená: 30 Kč
  Přírodní koupaliště Lazna Přírodní koupaliště Lazna Přírodní koupaliště Lazna Přírodní koupaliště Lazna Přírodní koupaliště Lazna Přírodní koupaliště Lazna
 • Výhled na pomník Jana Žižky Výhled na pomník Jana Žižky

  Zde můžete navštívit Žižkovo a husitské muzeum, či si prohlédnout památník Jana Žižky. 

  Poslední aktualizace 3. 4. 2017

  Otevřeno: Vstupné:
  Muzeum Jana Žižky Otevírací doba muzea Dále se vydáte za muzeem doprava. Cesta k rozcestníku Doprava k pohledu na sochu, doleva pokračujete po 1122. Rozcestník
 • Žižkovo rodiště Žižkovo rodiště

  Zde se podíváte na místo, kde se podle pověstí narodil Jan Žižka z Trocnova. Na počest tohoto husitského vůdce zde byla vystavěna socha a pomník z kamenů na místě jeho narození. 

  Otevřeno: Vstupné:
  Památník Jana Žižky. Místo narození Jana Žižky Zajímavostí o místě narození Jana Žižky.
 • Vyhlídka na okolí Vyhlídka na okolí

  Na horizontu si za cesty můžete vychutnat výhledy do krajiny, na okolní vesnice, ale i na jadernou elektrárnu Temelín. 

  Otevřeno: Vstupné:
  Vyhlídka na okolí V dáli je vidět Temelín. Vyhlídka na okolí
 • Památník padlým občanům Heřmaňským v I. světové válce Památník padlým občanům Heřmaňským v I. světové válce

  Na památku každého vojína byly po obvodu mohyly vsazeny památné kameny. Na vrchol byly dány čtyři kamenné kvádry nesoucí jména českých velikánů: J. A. Komenského, J. Husa, J. Žižky a prvního presidenta republiky, T. G. Masaryka. Pomník byl slavnostně odhalen 4. září 1921 za účasti hojného počtu obyvatel obce.

  Otevřeno: Vstupné:
  Památník padlým občanům Heřmaňským v I. světové válce Nedaleký kříž Informační tabule, kde si přečtete více zajímavostí.
 • Vyhlídka na Malši Vyhlídka na Malši

  Vychutnejte si vyhlídku na ostrohu nad Malší u sochy sv. Jana Nepomuckého. 

  Otevřeno: Vstupné:
  Vyhlídka na Malši Vyhlídka na Malši
 • Hostinec Na Ostrově Hostinec Na Ostrově

  Příjemná a námi vyzkoušená restaurace s možností posezení na zahrádce.

  Otevřeno: Vstupné:
  Hostinec Na Ostrově
 • Malý jez s dětským hřištěm Malý jez s dětským hřištěm

  Cestou pojedete okolo Malého jezu, kde kousek od něj je i dětské hřiště. Je zde možnost se vykoupat v řece i občerstvení. 

  Otevřeno: Vstupné:
  Dětské hřiště.
 • Náměstí Přemysla Otakara II. Náměstí Přemysla Otakara II.

  Náměstí Přemysla Otakara II. - Náměstí je pojmenované po zakladateli města, Českém králi Přemyslu Otakaru II. o rozloze 1,7 Ha ( 133 x 133). Po Vysokém Mýtě druhé největší čtvercové náměstí v ČR. V Jihovýchodní části náměstí najdete bludný kámen opředen pověstí, že na tomto místě stával popravčí špalek. Současná pověst říká, ten kdo překročí kámen v určitou hodinu a nevědomky, tak zabloudí. Dominantou náměstí je Samsonova Kašna, radnice a Černá věž.

  Černá věž – Nejznámější stavba Českých Budějovic, která byla postavena v 16. století. Věž má čtvercový půdorys o délce strany 11,6 a je vysoká 71,9m. Měla sloužit jako strážná a hlásná, zvonice a jako symbol bohatství města. Věž je veřejnosti přístupná a můžete si z ní užít výhledy zejména na město i okolí. Poblíž stojí katedrála sv. Mikuláše.

  Samsonova kašna – Tato barokní kašna je jednou z největších svého druhu v ČR a patří mezi významné symboly města. V roce 1716 rozhodla městská rada vybudovat kašnu, z níž byla rozváděna voda do některých ulic. Toto rozhodnutí přímo souviselo s rozvojem města a zvyšujícím se počtem obyvatel. Voda byla přiváděna z řeky Vltavy. Originály soch jsou vystavěny v přízemí českobudějovické radnice.

  Radnice - Jde o renesanční stavbu z poloviny 16. století. Do barokní podoby byla přebudována v první polovině 18. století. Uvnitř radnice můžete zhlédnout originální sochy z Samsonovy kašny i sochy ctností z atiky radnice(moudrost, statečnost, opatrnost, spravedlnost ). Plastiky jsou umístěny v atice. 

  Otevřeno: Vstupné:
  Pohled na náměstí z Černé věže. Černá věž. Náměstí Přemysla Otakara II.
 • Rozcestí ve Zborově u hřiště Rozcestí ve Zborově u hřiště

  Otevřeno: Vstupné:
  Rozcestí ve Zborově u hřiště Rozcestí ve Zborově u hřiště Zde odbočte vlevo
 • Golfové hřiště v Borovanech Golfové hřiště v Borovanech

  Devíti jamkové hřiště, které nabízí krátkou hru na jamkách PAR 3.

  Otevřeno: Vstupné:

Poznámka: Kliknutím na ikonku Vám bude zobrazena trasa.

 • Kiosek u hrobky Kiosek u hrobky

  Zde je možnost občerstvení a startovní bod naší trasy.

  Otevřeno: Vstupné:

Přesměrování na booking.comApartments Radka

Apartment Radka se nachází 250 metrů od historického Masarykova náměstí v Třeboni. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Apartmán stojí 500 metrů od zámku Třeboň a 300 metrů daleko najdete krytý bazén a wellness centrum. Další informace zde

Cena od: 567 Kč

Přesměrování na booking.com

 

Booking.com


Přesměrování na booking.comPenzion a restaurace U Třeboňského kola ***

Penzion a Restaurace U Třeboňského kola se nachází v centru Třeboně, je obklopený chráněnou krajinnou oblastí Třeboňsko s mnoha jezery a nabízí restauraci připravující tradiční pokrmy české kuchyně, dvůr s posezením i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Další informace zde

Cena od: ???

Přesměrování na booking.com 

Booking.com


Přesměrování na booking.comPenzion U Vejvodu ***

Penzion U Vejvodů se nachází vedle jezera Svět ve městě Třeboň, 10 minut chůze z historického centra. Má sklepní bar a zahradu s jezírkem a grilem. Každý z pokojů se může pochlubit vlastní koupelnou a kabelovou TV. Bezplatné Wi-Fi je dostupné v celém penzionu U Vejvodů. Další informace zde

Cena od: 540 Kč

Přesměrování na booking.com

 

Booking.com


Přesměrování na booking.comPenzion Veronika 

Toto ubytování se nachází 12 minut chůze od pláže. Penzion Veronika se nachází v Třeboni, 1,3 km od Třeboňského zámku, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a soukromé neplacené parkoviště. Více informací zde

Cena od: ???

Přesměrování na booking.com

 

Booking.com


Přesměrování na booking.comPenzion Chocholoušek

Penzion Chocholoušek se nachází v Třeboni, 1,2 km od zámku. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, gril a sluneční terasu. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou, rychlovarnou konvici a koupelnu se sprchou. Více informací zde

Cena od: 422 Kč

Přesměrování na booking.com
 

Booking.com


Přesměrování na booking.comUbytování U draka

Ubytování U draka se nachází 2,3 km od zámku v Třeboni a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Některé pokoje mají posezení. K vybavení patří TV. Více informací zde

Cena od: 351 Kč

Přesměrování na booking.com

Booking.com


Přesměrování na booking.comApartmány Fialka

Apartmány Fialka se nachází 5 minut chůze od centra Třeboně, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, službu půjčení kol, gril zdarma a přístup ke sdílené sluneční terase. Na zámek Třeboň je to odtud 9 minut chůze. Více informací zde

Cena od: 730 Kč

Přesměrování na booking.com

Booking.com


Přesměrování na booking.comPenzion Admirál ***

Penzion Admirál nabízí ubytování v centru Třeboně, 5 minut chůze od centra města. Poskytuje bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště na místě. Pokoje jsou prakticky zařízené a mají kuchyňský kout a koupelnu se sprchou. Více informací zde

Cena od: 676 Kč

Přesměrování na booking.com

Booking.com


Přesměrování na booking.comApartment Relax-ideal

Tento apartmán se nachází v Třeboni, 1,5 km od Třeboňského zámku, a nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a TV s plochou obrazovkou. Apartment Relax-ideal má bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Více informací zde

Cena od: 1 221 Kč

Přesměrování na booking.com

 

Booking.com

Přesměrování na booking.comStudio 37 Třeboň ***

Studio 37 Třeboň je studiový apartmán situovaný v Třeboni, 1,1 km od zámku Třeboň. Dům má vlastní bezplatné parkoviště a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Apartmán nabízí kuchyňský kout a TV s plochou obrazovkou. Dále je v něm koupelna se sprchou. Další informace zde

Cena od: 980 Kč

Přesměrování na booking.com

 

Booking.com


Přesměrování na booking.comPenzion04

Penzion04 v Třeboni stojí 600 metrů od třeboňského zámku a nabízí zahradu i dětské hřiště. Wi-Fi připojení je k dispozici zdarma. Všechny ubytovací jednotky mají posezení s TV, kuchyňský kout a koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem. Další informace zde

Cena od: 520 Kč

Přesměrování na booking.com 

Booking.com


Přesměrování na booking.comPenzion Domanín ***

Penzion Domanín se nachází v Třeboni. Nabízí gril, dětské hřiště, sluneční terasu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je sdílená kuchyně. Další informace zde

Cena od: 851 Kč

Přesměrování na booking.com

 

Booking.com


Přesměrování na booking.comHotel Myslivna ***

Hotel Myslivna stojí 100 metrů od centra města. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a terasu. Všechny pokoje mají TV, lednici, vlastní koupelnu se sprchovým koutem a výhled do historické ulice a na vodní kanál Zlatá stoka. V hotelu se každé ráno podává snídaně. Hotelová à la carte restaurace se specializuje na ryby a zvěřinu. Další informace zde

Cena od: 676 Kč

Přesměrování na booking.com

 

Booking.com


Přesměrování na booking.comPenzion Oregano Třeboň ***

Penzion Oregano Třeboň nabízí Wi-Fi zdarma, restauraci, dětský koutek a ubytování 1 km od centra města. Všechny pokoje a apartmány mají TV s plochou obrazovkou, posezení a vlastní koupelnu s bezplatnými toaletními potřebami a ručníky. Každé ráno je k dispozici snídaně. Penzion provozuje restauraci s venkovní terasou, která podává českou a italskou kuchyni. Více informací zde

Cena od: 748 Kč

Přesměrování na booking.com

 

Booking.com


Přesměrování na booking.comPenzion Maxim ***

Tento penzion se nachází na klidném místě, pouhých 400 metrů z centra města Třeboň a 500 metrů od zámku Třeboň. Penzion Maxim nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Více informací zde

Cena od: 703 Kč

Přesměrování na booking.com
 

Booking.com


Přesměrování na booking.comApartment Michaela ****

Toto ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Apartmán Michaela nabízí ubytování v Třeboni, 800 metrů od zámku Třeboň. Všechny apartmány mají TV s plochou obrazovkou a některé také jídelní část a/nebo balkon. Vybrané ubytování má společnou kuchyň s troubou, mikrovlnnou troubou a toustovačem. Tyto pokoje mají vlastní koupelnu na chodbě. Zdarma je k dispozici ložní prádlo a základní toaletní potřeby. Více informací zde

Cena od: 3 242 Kč

Přesměrování na booking.com

Booking.com


Přesměrování na booking.comDesign Hotel Romantick ***

Design Hotel Romantick se nachází 300 metrů od hlavního, historického Masarykova náměstí v Třeboni a svým hostům nabízí krásné pokoje, osobitě zařízené s motivy českých květin. Hotelová restuarace Kopretina je specializovaná řízková restaurace. Více informací zde

Cena od: 744 Kč

Přesměrování na booking.com

Booking.com


Přesměrování na booking.comHotel Bílý Koníček *** 

Hotel Bílý Koníček sídlí v půvabné renesanční budově z 16. století a má výhodnou polohu přímo na hlavním třeboňském náměstí. Poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení a parkování zdarma přímo na místě.Pokoje jsou prakticky zařízené, laděné do světlých odstínů a vybavené dřevěným nábytkem. Všechny jsou vybavené TV. Více informací zde

Cena od: 838 Kč

Přesměrování na booking.com

Booking.com


Přesměrování na booking.comPenzion Pohádka *** 

Penzion Pohádka se nachází v Třeboni, 200 metrů od zámku. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Pokoje mají TV s plochou obrazovkou, rychlovarnou konvici a koupelnu. Některé mají posezení. Penzion zahrnuje prodej vstupenek a službu půjčení jízdních kol. Více informací zde

Cena od: 892 Kč

Přesměrování na booking.com

 

Booking.com


Přesměrování na booking.comUbytování U Barborky

Ubytování U Barborky se nachází v Třeboni, 500 metrů od zámku Třeboň, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Další informace zde

Cena od: 1 621 Kč

Přesměrování na booking.com

 

Booking.com


TOPlist
Neustále přidáváme trasy