Praha z pohledu milovníků přírody

Typ: Pěší (či sněžnice) Vzdálenost: 16.4 km Obtížnost: Střední Převýšení: 134 m Hodnocení: 100/5

Praha a okolí, Česká Republika

Mapa

Výškový profil
Body zájmu  

Praha z pohledu milovníků přírody

The English version can be found here

Počátečním bodem našeho celodenního výletu do botanické zahrady, ZOO, Trojského zámku, procházky
Stromovkou a zhlédnutím Křižíkovy fontány je stanice metra linky C Nádraží Holešovice. Zde je možné si zakoupit lístky na MHD. Směrem od eskalátorů z metra se dejte vlevo na zastávku autobusů MHD před budovou stanice. Zde nasedněte na autobus linky 112, který vás za 10 minut doveze až před vstupní bránu zoologické zahrady.

 
 
 

Metro C nádraží HolešoviceMetro C nádraží Holešovice WCMHD do Zoo

 Zastávka MHD Zoologická zahrada je centrálním bodem výletu. Pokud si přejete navštívit pouze část okruhu či ho projít v jiném pořadí, vždy se zde můžete opět napojit na trasu.

Ze zastávky se vydejte směrem od zoologické zahrady ke křižovatce pod vinicemi. Na křižovatce se dejte doleva po mírně stoupající cestě. Po 100 metrech u přechodu odbočte vpravo a po schodech vyjděte ke vstupu do Botanické zahrady. Po zdolání schodů se dejte u bílého domku vlevo a po dlážděné cestě dojdete po značení až ke vstupu do venkovní expozice Botanické zahrady. Pokud by schody byly z nějakého důvodu překážkou, pokračujte rovně Trojskou ulicí a na druhé křižovatce zahněte ostře vpravo do Nádvorní ulice, která vás dovede až ke vstupu do venkovní expozice.

Pokud se chystáte s námi absolvovat všechny body výletu, doporučujeme si zde koupit tzv. Trojskou kartu, která v sobě zahrnuje vstupné do botanické zahrady, skleníku Fata Morgana, zoo a Trojského zámku. Po zakoupení lístků projděte turnikety do zahrad.

Botanická zahrada PrahaBotanická zahrada - otevírací dobaBotanická - Výstavní sál

Na rozcestí se dejte vpravo a posléze odbočte ostře vpravo k Výstavnímu sálu. Zde se během roku střídají různé expozice týkající se rostlin. Od sálu se vraťte zpátky na rozcestí a pokračujte rovně až ke zdi a brankou ke kapli sv. Kláry. Zde se vám naskytne výhled na přilehlé vinice, Trojský zámek a centrum Prahy. Od kaple se opět vraťte brankou a projděte parkem až k restauraci. Za restaurací se nachází zapuštěný skleník. Od skleníku se vydejte doprava a po cestě vyjděte až na vrchol kopce s plechovým sousoším nad botanickou zahradou.

Botanická zahrada - restauraceBotanická zahrada - skleníkBotanická zahrada - k lesním biotopům

Vstupte do lesa, zde se nachází expozice Lesních biotopů. Momentálně však není les příliš využíván a počítá se v budoucnu s jeho úpravou. Po necelých 200 metrech dojdete k dvěma po sobě jdoucím značeným rozcestím. Rozcestí projděte jakoby rovně (doprava a hned doleva) po značení pokladna sever. Po dalších zhruba 200 metrech dojdete k jezírku a expozici Mokřad. Před jezírkem zahněte vpravo. Úzkou cestou mezi nízkými jehličnany dojdete až k rozcestí s kosatci. Zde odbočte vlevo a jděte až k severní pokladně. Projděte pokladnou a zahněte vlevo do lesa.

LesyBotanická zahrada - mokřadyBotanická zahrada - Pokladna sever

Odsud vás bude bezpečně vést značení „Fata Morgana". Projděte lesem kolem areálu botanické zahrady a po klesající hliněné cestě kolem expozice Pískárna až k zelené vstupní brance do skleníku Fata Morgana. Projděte branou a po dlážděné cestě dojdete až před vstup do skleníku.

Botanická zahrada - k pískovněPiskovnaK Fata Morganě

I zde je možné si zakoupit vstupenky. Před vstupem do skleníku si budete muset odložit veškeré větší batůžky v bezplatné šatně. Samotný skleník se skládá ze tří oddělených biotopů s rozdílnou teplotou a vlhkostí představující různá podnební pásma planety.

Fata MorganaFata Morgana otevírací dobaFata Morgana Austrálie a Oceánie

Po návštěvě skleníku se vydejte od vchodu směrem doprava a po červené asfaltce dojdete až k východu z areálu. Odsud pokračujte rovně Trojskou ulicí, která vás dovede až zpět před zoologickou zahradu.

Před pokladnami se nachází bankomat Komerční banky a hned za ním informační centrum Projděte vstupní branou. Zde necháme na vás, zda se rozhodnete projít zahradou dle vlastního plánu (zahrada je velmi přehledně značena) nebo se vydáte raději naším kratším okruhem.

Zoo Praha vchodZoo Praha lední medvědiZoo Praha Afrika

Poslední vaší zastávkou v Troji je Trojský zámek, který se nachází přímo naproti vstupu do zoologické zahrady. Jedná se o jeden z nejkrásnějších barokních zámků ze 17. století v Čechách. Okolo zámku se pak nacházejí ovocné sady, bludiště a udržovaný park francouzského stylu. Po návštěvě zámku se vydejte zadem od zdobeného schodiště francouzskou zahradou rovně až k bráně.

Zámek TrojaZámek Troja interierZámek Troja k zadní bráně

Projděte branou a dejte se doleva. Po cyklostezce dojdete až na trojskou lávku a po ní přes řeku. Pokračujte rovně kolem Jezdecké haly a psího cvičiště. Na rozcestí se dejte vlevo po hlavní silnici na most. Z mostu pokračujte přes přechod po levé straně po schodech dolů. Jděte rovně k pěšímu tunelu pod vyvýšenou železniční tratí. Za tunelem zahněte vlevo. Pokračujte rovně po značení Výstaviště Holešovice a Planetárium. Na obou rozcestí se držte vlevo na širší silnici a dojděte kolem Planetária až před vchod na výstaviště.

Planetarium ve StromovceVýstaviště HolešoviceKřižíkova fontána

Za hlavní budovou výstaviště se nachází Křižíkova fontána. Budovou můžete obejít z obou směrů. Představení fontány začínají v 20:00, 21:00 a 22:00 a trvají necelou hodinu. Lístky se kupují přímo před vstupem k fontáně.

Po shlédnutí představení se vraťte zpět před vstupní bránu Výstaviště. Odsud ze můžete vydat zpět ke stanici metra C Nádraží Holešovice pěšky nebo tramvají.


Důležité informace

 

MHD PRAHA
Metro C Nádraží Holešovice –> Zoo + Botanická - Autobus 112
Metro C Nádraží Holešovice –> Výstaviště Holešovice (Křižíkova fontána) - Tramvaj 12, 17 a 24
Jízdní řídy MHD IDOS Praha

Otevírací doba ZOO

Leden, únor: 9.00 - 16.00
Březen: 9.00 - 17.00
Duben, květen: 9.00 - 18.00
Červen, červenec, srpen: 9.00 - 21.00
Září, říjen: 9.00 - 18.00
Listopad, prosinec: 9.00 - 16.00

Vstupné

Dospělí: 200 Kč
Děti (od 3 let do 5 let): 150 Kč
Studenti: 150 Kč
Důchodci, ZTP, ZTP/P***: 150 Kč
Důchodci od 70 let: 1 Kč
Děti do 3 let: zdarma
Rodiny (2 dospělí + 2 děti 3 - 15 let): 600 Kč + 100 Kč za každé další dítě  

Parkoviště přímo u Zoologické zahrady – parkoviště u zoologické zahrady mají kombinovanou kapacitu 850 míst, parkovaní je zpoplatněno 100 Kč / den.  

Poslední aktualizace 3. 4. 2016

 

 

Ubytování

Grandior Hotel Prague

Grandior Hotel PragueGrandior Hotel Prague, otevřený v roce 2014, stojí v centru města, velmi blízko linek MHD. Nabízí restauraci a prostorné pokoje s Wi-Fi zdarma. Světlé, klasickým nábytkem zařízené pokoje mají klimatizaci, bezpečnostní schránku, satelitní LCD TV, minibar, psacím stůl a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Více...

Přibližná cena za dvoulůžkový pokoj / noc: 2 839 Kč


Hotel King Court

Hotel King CourtPětihvězdičkový Hotel Kings Court se nachází v samém srdci Prahy, nedaleko secesního Obecního domu a nákupní třídy Na příkopě. Exkluzivní Spa Kings Court nabízí malý bazén, finskou saunu a parní lázeň. Můžete si objednat uklidňující masáž, nebo využít fitness centrum zdarma. Více...

Přibližná cena za dvoulůžkový pokoj / noc: 4 589 Kč


Grand Majestic Plaza

Grand Majestic PlazaGrand Majestic Plaza leží jen 500 metrů od Prašné brány a Obecního domu a poskytuje prostorné pokoje s Wi-Fi zdarma a bezplatným příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Těšit se můžete na moderní pokoje s klimatizací, minibarem, trezorem, psacím stolem a satelitní TV s plochou obrazovkou. Více...

Přibližná cena za dvoulůžkový pokoj / noc: 1 947 Kč


Grand Hotel Praha

Grand Hotel PrahaGrand Hotel Praha je jediným hotelem s kouzelným výhledem na jedinečnou historickou památku - Staroměstský orloj. Vychutnejte si absolutní komfort v působivé historické budově.Všimněte si také našich mimořádných nabídek pro pobyty o délce minimálně 4 noci. Více...

Přibližná cena za dvoulůžkový pokoj / noc: 2 947 Kč


Další ubytování v Praze 

 • Stanice metra C Nádraží Holešovice Stanice metra C Nádraží Holešovice

  Stanice metra linky C Nádraží Holešovice, autobusová a tramvajová zastávka. V budově stanice se nachází občerstvení a trafiky. Lístky MHD si lze zakoupit v prodejních automatech nebo ve výše zmíněné trafice.  

  Otevřeno: Vstupné:
  Eskalátory do stanice metra Automaty na jízdenky MHD WC
 • Botanická zahrada Troja Botanická zahrada Troja

  Vstupní brána s pokladnou, turnikety a WC. Je zde možné zakoupit tzv. Trojskou kartu. Zvýhodněnou kombinovanou vstupenku do botanické zahrady, skleníku Fata Morgana, zoo a vnitřní expozice Trojského zámku.

  Otevřeno: Vstupné:
  Botanická zahrada Troja Botanická zahrada Troja Botanická zahrada Troja
 • Výstavní sál Výstavní sál

  Ve výstavním sále probíhají různé zajímavé expozice. Momentálně probíhala expozice "Rostliny, které změnily svět" 

  Otevřeno: Vstupné:
  Výstavní sál Výstavní sál Výstavní sál
 • Kaple sv. Kláry s vinicemi Kaple sv. Kláry s vinicemi

  Památkově chráněná vinice s barokní kaplí sv. Kláry, kterou zde nechal postavit Václav Vojtěch hrabě ze Šternberka. Od kaple jsou krásné výhledy na Trojský zámek a okolí. 

  Otevřeno: Vstupné:
  Kaple sv. Kláry s vinicemi Pohled na Trojský zámek, v pozadí Pražský hrad a Petřín Zahrady trojského zámku, v pozadí Žižkovský vysílač
 • Skleník Skleník

  Restaurace se nachází nedaleko japonských zahrad. Za restaurací se nachází WC. Hned za restaurací se nachází skleník s připravovanou expozicí písčin.

  Otevřeno: Vstupné:
  Skleník Skleník Skleník Informační mapa s polohou WC Skleník
 • Lesní biotopy Lesní biotopy

  Lesní biotopy východní Asie a Severní Ameriky. Většinu porostu lesa tvoří borovice lesní a dále pak převážně domácí listnaté dřeviny (dub, lípa, habr).  V současné době není toto území přímo botanickou zahradou využíváno. Do budoucna se počítá s expozicí geografických celků.

  Otevřeno: Vstupné:
  Lesní biotopy Lesní biotopy Lesní biotopy
 • Mokřad Mokřad

  Expozice je tvořena zahradním rašeliništěm a jezírkem. V této neobvyklé expozici můžete vidět množství vzácných rostlin. Mezi nejzajímavější patří masožravé rostlin, které se velmi těžko pěstují v "nepřirozených" podmínkách.

  Otevřeno: Vstupné:
  Mokřad Mokřad Mokřad
 • Pískovna Pískovna

  V místě bývalé pískovny je možné zhlédnout sedimentační činnost původního řečiště Vltavy. V nedalekém březovém háji se nachází dětské hřiště.

  Otevřeno: Vstupné:
 • Fata Morgana Fata Morgana

  Interiér skleníku je rozdělen do tří oddělených oblastí s rozdílnou vlhkostí a teplotou. První část je věnovaná suché australské buši a vzácné flóře z ostrova Madagaskar. Prostřední a zároveň největší část obsahuje nížinný deštný les s dvěma sladkovodními akvárii. Poslední chlazená část skleníku obsahuje rostliny vysokohorských oblastí Asie a subtropické jižní Afriky. Výstavy ve skleníku jsou každoročně obohaceny o expozici tropických motýlů, kteří jsou volně vypouštěni do prostor skleníku.

  Otevřeno: Vstupné:
  Otvírací doba a omezení Sladkovodní akvária Fata Morgana Lávka přes sladkovodní akvária Motýli, kteří jsou vypouštěni do skleníku v rámci každoroční výstavy Fata Morgana
 • Vstup do ZOO Vstup do ZOO

  Před vstupními turnikety se nachází informační centrum s množstvím informací v několika jazycích. Hned za turnikety pak naleznete neplacené WC. 

  Oficiální web ZOO

  Poslední aktualizace 3. 4. 2017

  Otevřeno: Leden, únor: 9.00 - 16.00
  Březen: 9.00 - 17.00
  Duben, květen: 9.00 - 18.00
  Červen, červenec, srpen: 9.00 - 21.00
  Září, říjen: 9.00 - 18.00
  Listopad, prosinec: 9.00 - 16.00
  Vstupné: Dospělí: 200 Kč
  Děti (3-15): 150 Kč
  Děti do 3let: zdarma
  Studenti: 150 Kč
  Rodina (2+3): 600 Kč
  Důchodci od 70 let: 1 Kč
  Vstup do ZOO Informační centrum před vstupními turnikety Mapka zoo
 • Indonéská džungle Indonéská džungle

  Pavilon, který se svou expozicí zaměřuje převážně na primáty. Nechybí zde však ani plazi a další drobní obratlovci.  

  Otevřeno: Vstupné:
  Indonéská džungle Indonéská džungle Indonéská džungle Indonéská džungle Indonéská džungle Indonéská džungle
 • Lední medvědi Lední medvědi

  Prosklený areál ledních medvědů s možností pozorovat dění i pod hladinou bazénu. Lední medvědy kromě Pražské zoo naleznete v Čechách pouze v Brně.

  Otevřeno: Vstupné:
  Lední medvědi Lední medvědi Lední medvědi
 • Afrika zblízka Afrika zblízka

  Pavilon nabízí množství malých a středních živočichů Afriky od pouští po savany. Bezobratlé, obojživelníky, plazy i savce. Před vstupem se nachází kamenné bludiště s venkovní expozicí.

  Otevřeno: Vstupné:
  Afrika zblízka Afrika zblízka Afrika zblízka
 • Pavilon hrochů Pavilon hrochů

  Nový moderní pavilon otevřený v roce 2013. Venkovní výběh a prosklený bazén umožňuje sledovat život hrochů jak na souši tak pod hladinou. 

  Otevřeno: Vstupné:
  Vstup do pavilonu Pavilon hrochů Pohled na pavilon hrochů směrem od nosálů
 • Údolí slonů a žirafy Údolí slonů a žirafy

  Půl kilometru dlouhá stezka vinoucí se kolem Údolí slonů. Ve třech pavilonech si můžete prohlédnou život žiraf, slonů zeber a dalších obyvatel Afriky.  

  Otevřeno: Vstupné:
  Údolí slonů a žirafy Údolí slonů a žirafy Údolí slonů a žirafy Údolí slonů a žirafy Údolí slonů a žirafy Údolí slonů a žirafy
 • Obora s rozhlednou Obora s rozhlednou

  Dřevěná rozhledna ze smrkového dřeva o výšce 18,5m nabízí netradiční výhledy na Prahu. Vstup na rozhlednu je volný, vstupní turnikety pouze kontrolují maximální počet návštěvníků na rozhledně v jeden čas, který je stanoven na 30 osob.

  Otevřeno: Vstupné:
  WC Pohled na centrum s Pražským hradem a Petřínem v pozadí Naše další výlety v Praze
 • Supi Supi

  Pražská zoo patří mezí nejúspěšnější v odchovávání tohoto ohroženého druhu ptáků. Od roku 2012 vede Evropský záchovný program pro supy mrchožravé.

  Otevřeno: Vstupné:
 • Trojský zámek Trojský zámek

  Přímo proti vstupní bráně do zoologické zahrady se nachází jeden z nejkrásnějších barokních zámků v Čechách. K zámku patří také ovocné sady, bludiště a zahrada ve francouzském stylu.

  Otevřeno: Vstupné:
  Pohled směrem od zoo Trojský zámek Trojský zámek Trojský zámek Trojský zámek Trojský zámek
 • Přístaviště Císařský ostrov

  Výletní plavby mezi centrem Prahy a ZOO Troja. http://www.paroplavba.cz

  Otevřeno: Vstupné:
 • Stromovka Stromovka

  Původně pojmenovaná královská obora předpokládá se, že byla založena králem Přemyslem Otakarem II.. Park je udržován ve stylu anglického parku a je chráněn jako přírodní památka.

  Otevřeno: Vstupné:
 • Planetárium Planetárium

  Planetárium fungující od 20. listopadu 1960.  V květnu 1991 byl po náročné komplexní rekonstrukci obnoven provoz. 

  Otevřeno: Vstupné:
 • Výstaviště Holešovice Výstaviště Holešovice

  Areál výstaviště byl vystaven při příležitosti Jubilejní zemské výstavy, uspořádané v roce 1891. Dominantami výstaviště jsou novobarokní Průmyslový palác a Křižíkova fontána.

  Otevřeno: Vstupné:
 • Křižíkova fontána Křižíkova fontána

  Jedná se o ozvučenou a osvětlenou fontánu využívanou ke kulturním akcím. Byla postavena českým inženýrem a vynálezcem Františkem Křižíkem na konci 19. století. Momentálně probíhají v Křižíkově fontáně každodenní představení v časech 20:00, 21:00 a 22:00.

  Koupit vstupenku online

  Poslední aktualizace 3. 4. 2017

  Otevřeno: Duben - Prosinec
  20:00, 21:00 a 22:00
  Délka představení je 30-40 minut.
  Vstupné: 230 Kč / 10 Eur osoba
  děti do 6 let zdarma
 • Přístaviště Čechův most

  Výletní plavby mezi centrem Prahy a ZOO Troja. Další informace na www.paroplavba.cz

  Otevřeno: Vstupné:
 • Přístaviště Rašínovo nábřeží

  Výletní plavby mezi centrem Prahy a ZOO Troja a celodenní výlety na Slapy a do Mělníka. Další informace na www.paroplavba.cz

  Otevřeno: Vstupné:

Poznámka: Kliknutím na ikonku Vám bude zobrazena trasa.

 • Zličín parkoviště Zličín parkoviště

  Z tohoto parkoviště nasedněte na metro linky B a dojeďte na stanici Florenc. Zde přestupte na metro linky C směr Letňany a dojeďte na stanici Nádraží Holešovice.

  Otevřeno: Vstupné:
 • Černý most Černý most

  Nachází se zde dvě hlídaná rozsáhlá parkoviště. Po zaparkování vozidla se vydejte směrem k nedaleké  budově autobusového nádraží, kde se nachází stanice metra B Černý most. Metrem dojeďte na stanici Florenc. Zde přestupte na metro linky C směr Letňany a dojeďte na stanici Nádraží Holešovice. 

  Otevřeno: PO-NE 07:30 H – 00:30H Vstupné: 20Kč na den
  Černý most Černý most Černý most
 • Letňany Letňany

  Z parkovište sejděte do blízké stanice metra C Letňany a dojeďte na stanici Nádraží Holešovice.

  Otevřeno: Vstupné:
  Letňany Letňany Letňany
 • Chodov

  Stanice metra C se nachází přímo v obchodím centru Chodov. Nasedněte na metro směr Letňany a vystupne na stanici Nádraží Holešovice.

  Otevřeno: Vstupné:

Levné ubytování v Praze

Přesměrování na booking.comDiscounts Prague Hotel ***

Cukrovarnická 64, Praha, 16200, Česká republika – Ukázat mapu 

Discounts Prague Hotel stojí v rezidenční čtvrti Ořechovka s mnoha vilami, ateliérovými apartmány a parky, 20 minut chůze od Pražského hradu. Nabízí bar, prostornou terasu, zahradu s dětským hřištěm, nepřetržitě otevřenou recepci a Wi-Fi všech prostorách zdarma. Další informace zde

Cena od: 135 Kč

 


Přesměrování na booking.comHostel Alia ***

Vladimírova 8/234, Praha, 140 00, Česká republika – Ukázat mapu  

Hostel Alia se nachází v Praze v Nuslích a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a společnou kuchyň. Alia Hostel má některé pokoje s vlastní koupelnou a některé se sdílenou koupelnou. Hosté mají přístup do společné kuchyně. Další informace zde

Cena od: 324 Kč

 


Přesměrování na booking.comRamasun ***

Čestmírova 217/22, Praha, 14000, Česká republika – Ukázat mapu 

Penzion Ramasun se nachází 15 minut jízdy tramvají od Václavského náměstí a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a kuchyňský kout. V penzionu Ramasun se podávají snídaně a k obchodu s potravinami to budete mít jen 150 metrů. Další informace zde

Cena od: 405 Kč

 


Přesměrování na booking.comHostel Letov

Beranových 65, Praha, 199 00, Česká republika – Ukázat mapu

Hostel Letov se nachází v Areálu Letov v Praze, 700 metrů od výstaviště PVA a 800 metrů od nákupního centra Letňany i stejnojmenné stanice metra. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Další informace zde

Cena od: 676 Kč

 


Přesměrování na booking.comHotel Andel ***

Radlicka 40/857, Praha, 150 00, Česká republika – Ukázat mapu

Okouzlující rodinný Hotel Anděl se nachází na výhodném místě v Praze, vedle moderního obchodního a nákupního centra Anděl a jen 50 metrů od stanice metra. Tento hotel je zcela nekuřácký. Další informace zde

Cena od: 588 Kč

 


Přesměrování na booking.comHotel Florian Prague ***

Ohradní 26, Praha, 140 00, Česká republika – Ukázat mapu  

Hotel Florian Prague se nachází v Praze, 20 minut jízdy veřejnou dopravou od centra města. Nabízí vlastní pizzerii, zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi i neplacené soukromé parkoviště. Další informace zde

Cena od: 540 Kč

 


Přesměrování na booking.comGarden studios ***

Košická 30, Praha, 101 00, Česká republika – Ukázat mapu 

Garden studios se nachází v Praze, 15 minut městskou hromadnou dopravou od Václavského náměstí. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nedaleké veřejné parkoviště můžete využít zdarma. Další informace zde

Cena od: 513 Kč

 


Přesměrování na booking.comPenzion Sofi ***

Nová cesta 162/39, Praha, 140 00, Česká republika – Ukázat mapu 

Penzion Sofi nabízí bezplatné Wi-Fi, terasa a sluneční terasu. Nachází se v Praze, 50 km od Poděbrad. K dispozici je také sdílená kuchyň. 14 km od letiště Václava Havla Praha. Další informace zde

Cena od: 304 Kč

 


Přesměrování na booking.comLittle Quarter Hostel ***

Nerudova 21, Praha, 110 00, Česká republika – Ukázat mapu 

Tento hostel sídlí v historické budově na proslulé Královské cestě v Praze. Může se pochlubit nádhernou slunnou střešní terasou, odkud si mohou hosté za příznivého počasí užívat výhled na město. Další informace zde

Cena od: 162 Kč

 


Ubytování

Grandior Hotel PragueGrandior Hotel Prague *****

Grandior Hotel Prague, otevřený v roce 2014, stojí v centru města, velmi blízko linek MHD. Nabízí restauraci a prostorné pokoje s Wi-Fi zdarma. Světlé, klasickým nábytkem zařízené pokoje mají klimatizaci, bezpečnostní schránku, satelitní LCD TV, minibar, psacím stůl a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Více informací zde

Cena od: 1 581 Kč

 


Hotel King CourtHotel King Court *****

Pětihvězdičkový Hotel Kings Court se nachází v samém srdci Prahy, nedaleko secesního Obecního domu a nákupní třídy Na příkopě. Exkluzivní Spa Kings Court nabízí malý bazén, finskou saunu a parní lázeň. Můžete si objednat uklidňující masáž, nebo využít fitness centrum zdarma. Více informací zde

Cena od: 2 837 Kč

 


Grand Majestic PlazaGrand Majestic Plaza ****

Grand Majestic Plaza leží jen 500 metrů od Prašné brány a Obecního domu a poskytuje prostorné pokoje s Wi-Fi zdarma a bezplatným příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Těšit se můžete na moderní pokoje s klimatizací, minibarem, trezorem, psacím stolem a satelitní TV s plochou obrazovkou. Více informací zde

Cena od: 1 435 Kč

 


Grand Hotel PrahaGrand Hotel Praha ****

Grand Hotel Praha je jediným hotelem s kouzelným výhledem na jedinečnou historickou památku - Staroměstský orloj. Vychutnejte si absolutní komfort v působivé historické budově.Všimněte si také našich mimořádných nabídek pro pobyty o délce minimálně 4 noci. Více informací zde

Cena od: 2 386 Kč

 


Old Town Square Apartments Old Town Square Apartments ***

Apartmány Old Town Square se nachází přímo v historickém centru Prahy, jen 200 metrů od Staroměstského náměstí a orloje. Většina apartmánů a pokojů má 2 nebo 3 oddělené ložnice pro 2 až 8 osob. K dispozici je kompletně vybavená kuchyň, DVD přehrávač, satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelna s toaletními potřebami, některé mají vanu. Všechny apartmány mají topení a některé také klimatizaci. Více informací zde

Cena od: 1 972 Kč

 


Přesměrování na booking.comHotel Cerny Slon ****

Hotel Černý slon se nachází v památkově chráněné historické budově z roku 1359 v centru Prahy, jen 50 metrů od Staroměstského náměstí s orlojem. Nabízí restauraci, Wi-Fi zdarma a nepřetržitě otevřenou recepci. Více informací zde

Cena od: 1 513 Kč

 


Přesměrování na booking.comPlus Prague **

Plus Prague se nachází v klidné obytné čtvrti, 1 zastávku tramvaje a 2 minuty chůze od vlakového nádraží a stanice metra Holešovice. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, krytý bazén, saunu a internet zdarma. Z tramvajové zastávky Ortenovo náměstí můžete dojet bez přestupu na historického centra. Více informací zde

Cena od: 162 Kč

 


Přesměrování na booking.comHotel Jana / Pension Domov Mládeže **

Hotel Jana / Pension Domov Mládeže se nachází v klidné rezidenční čtvrti Vinohrady nedaleko centra Prahy. Nabízí Wi-Fi zdarma a tichou zahradu. Můžete si vybrat pokoj s vlastní koupelnou, satelitní TV a lednicí nebo pokoj se sdílenou koupelnou, oba za výhodnou cenu. Více informací zde

Cena od: 757 Kč

 


Přesměrování na booking.comPalac U Kocku ***

Hotel U Kočků sídlí v památkově chráněném barokním paláci na ideálním místě v historickém centru Prahy, poblíž Staroměstského náměstí. Ve všech prostorných pokojích je zdarma k dispozici internet. Více informací zde

Cena od: 1 324 Kč

 


Přesměrování na booking.comB&B Hotel Prague City ***

B&B Hotel Prague City otevřený od srpna 2013 se nachází pouhých 100 metrů od nábřeží Vltavy, 250 metrů od stanice metra i tramvajové zastávky Florenc a 3 km od historického centra Prahy s Karlovým mostem, a nabízí bezplatné Wi-Fi i nepřetržitě otevřenou recepci. Více informací zde

Cena od: 784 Kč

 


Další ubytování na booking.com v Praze 

TOPlist
Neustále přidáváme trasy