SKI areály a běžecké stopy Železnorudsko a Nová Hůrka

Typ: Běžky Vzdálenost: 14.2 km Obtížnost: Snadná Převýšení: 211 m Hodnocení: 80/5

Výlety Šumava, Česká Republika

SKI areály a běžecké stopy Železnorudsko a Nová Hůrka

Podrobnsti se nachází v bodech zájmu.

Ubytování v okolí

Hotel Čertova chata

Hotel Čertova chataHotel Čertova chata se nachází v lyžařském areálu Špičák, 3 km od Železné Rudy. Nabízí restauraci, bar, terasu, zahradu, dětské hřiště, Wi-Fi zdarma ve všech prostoprách, přístup na lyžích až k budově a ubytování s vlastní koupelnou. Za příplatek můžete využívat wellness zařízení včetně sauny, hammamu a masáží a také kulečník a šipky. V restauraci si můžete pochutnat na jídlech tradiční české kuchyně a na požádání předem je k dispozici také speciální dietní menu. Více..

Přibližná cena za dvoulůžkový pokoj / noc: 1 523 Kč


Penzion - Restaurace U Zlomené lyže

Penzion-Restaurace U Zlomené lyžePenzion-Restaurace U Zlomené lyže se nachází v lyžařském areálu Železná Ruda, 150 metrů od Klostermanova náměstí, a nabízí ubytování s restaurací, barem, zahradou a terasou. V celém objektu je zdarma dostupné Wi-Fi. U Zlomené lyže poskytuje ubytování s balkonem s výhledem na hory, satelitní TV, psacím stolem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem. Více..

Přibližná cena za dvoulůžkový pokoj / noc: 973 Kč


Penzion Dominik

Penzion DominikPenzion Dominik se nachází na okraji Železné Rudy, 500 metrů od lyžařského areálu Belvedér, a nabízí saunu, posilovnu, zahradu s grilem i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici jsou apartmány s posezením, kuchyní, koupelnou a balkonem. Přibližně 1 km od penzionu najdete restauraci připravující tradiční česká jídla. Do obchodu s potravinami je to 5 minut chůze a 900 metrů vás dělí od železniční stanice i autobusového nádraží. Více..

Přibližná cena za apartmán pro 2 os. / noc: 946 Kč


Hotel Ostrý

Hotel OstrýHotel Ostrý se nachází v Železné Rudě, 500 metrů od skiareálu Železná Ruda. Nabízí krytý bazén 9 x 4,5 m, saunu, tradiční českou kuchyni a ve společných prostorách zdarma Wi-Fi. Pouhých 10 metrů odtud je bowling a dětské hřiště. Každé ráno se tu podává snídaně formou bufetu. V nabídce hotelové restaurace jsou klasická česká jídla. Bazén je přístupný zdarma a sauna a vířivka (jsou otevřené v zimním období) po předchozí rezervaci a za příplatek. Více..

Přibližná cena za dvoulůžkový pokoj / noc: 1 297 Kč

 

  • Nástupiště do běžecké stopy Nová Hůrka

  • Nástupiště do běžecké stopy Gerlova Huť

  • Informační středisko Železná Ruda

  • Lyžařský areál Nad Nádražím Železná Ruda

  • SKI Špičák

TOPlist
Neustále přidáváme trasy