Trasy a tipy na výlety - Nové Hutě

Typ: Vzdálenost: 29.8 km Obtížnost: Střední Převýšení: 245 m Hodnocení: 100/5

Výlety Šumava, Česká Republika

Mapa

Výškový profil
Body zájmu  

Trasy a tipy na výlety - Nové Hutě

Vpravo v banneru "Související trasy" naleznete tipy na výlety 

Ve výletech v okolí Hutí najdete zimní tipy na běžky, ski areály, letní pěší i cyklovýlety. Nové Hutě mají vlastní sjezdovku vhodnou pro děti a jejich rodiče. Větší děti a jejich rodiče se vyřádí v nedalekém ski areálu na Zadově, nebo dojedou do německého Mitterdorfu, kde jsou báječné vyhlídky na Alpy. Běžecké trasy jsou pravidelně upravovány doslova všemi směry. Náročnost běžkařských tras uspokojí doopravdy každého. Malé děti bezpochyby uběhnou slunné kolečko na Borovou a Svinnou Ladu. Dospěláci se vydají na Pláně a dále na závodní tratě na Churáňově. Zdatnější běžkaři poběží na Filipovo huť, Černou horu a Borovou Ladu zpět. Doslova pod nosem vám vede převaděčská trasa Krále Šumavy. Za rohem navštívíte Chalupskou slať, Soví voliéry, Knížecí Pláně, Alpskou vyhlídku na Bučině, Zlatou Studnu, Jelení výběh u Kvildy (dojdete lesem okolo sjezdovky). Tohle vše najdete -  vpravo hleď. :-)

 

Penzion Vozzyk - U Karla

Nové Hutě - ukázat na mapě

Příjemné a cenově přístupné ubytování v obci Nové Hutě. Penzion se nachází pouhých 600 metrů od sjezdovky a přímo u autobusové zastávky. Penzion nabízí lyžárnu, kolárnu a dokonce i úschovnu motorek. Hosté mají k dispozici W-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Všechny pokoje mají vlastí TV a koupelnu. Okolí penzionu je vhodné pro všechny typy turistiky - pěší, cyklo, běžky, lyže. Zákaznící si pochvalují zejména vstřícnost majitele a vynikající kuchyni.

Kapacita penzionu je 40 lůžek. 

Cena od 330 Kč

Booking.com


Penzion Tetřívek ***

Nové Hutě - ukázat na mapě

Penzion se nachází v obci Nové Hutě zhruba 200 metrů od místní sjezdovky a nedaleko od autobusové zastávky. Penzion nabízí sezonní bazén, lyžárnu a neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají TV a vlastní koupelnu s vanou či sprchou. Penzion Tetřícek poskytuje ve všech prostorách bezplatné Wi-Fi. V ceně je vždy minimálně snídaně a můžete si připlatit i za večeře. Jídlo si hosté velmi vychvalovali. Dále se zákazníkům penzionu líbil přístup personálnu, dobrá proloha, rychlý internet a dobré spaní (postele).

Kapacita penzionu až 60 lůžek.

Cena od 480 Kč

Booking.com


Autem bez problému dojedete k těmto výletům:

Počasí Nové Hutě - Slunečno.cz
Webkamera z nedaleké Kvildy
snimek

TOPlist
Neustále přidáváme trasy