Zámek Červené Poříčí

Typ: Pěší (či sněžnice) Vzdálenost: 0.3 km Obtížnost: Snadná Převýšení: 4 m Hodnocení: 60/5

Výlety Šumava, Česká Republika

Mapa

Výškový profil
Body zájmu  

Zámek Červené Poříčí

Jak k parkovišti? Klikněte si na kolonku PARKOVIŠTĚ, poté na bod v mapě a potvrďte tlačítkem OK. Pokud chcete najít trasu, jak se dostat na parkoviště, klikněte na ''Jak se tam dostanu''. Zvolíte svůj výchozí bod a načtou se vám varianty, jak se k parkovišti dostanete. 

Informace naleznete v bodech zájmu.

 
 
 

 • Zámek Červené Poříčí Zámek Červené Poříčí

  Zámek, jenž je unikátním příkladem stavby saské renesance, byl postaven roku 1611 Mikulášem Šicem z Drahenic na místě starší tvrze Mladoty z Jelmanic. Zámek zůstal prakticky neznehodnocen pozdějšími přestavbami. Návštěvníci tak mají zatím poměrně ojedinělou možnost nahlížet do procesu památkové obnovy historického objektu. 

  Web: www.cervene-porici.cz 

  Poslední aktualizace 3. 4. 2017

  Otevřeno: 1. 4.–30. 4. so–ne 10.00–15.00
  1. 5.–31. 5. út–ne 10.00–15.00
  1. 6.–30. 6. út–ne 10.00–16.00
  1. 7.–31. 8. út–ne 10.00–17.00
  1. 9.–30. 9. út–ne 10.00–16.00
  1. 10.–31. 10. so–ne 10.00–15.00
  28. 10.–28. 10. pá 10.00–15.00
  Vstupné: Dospělí: 80 Kč
  Snížená: 60 Kč
  Rodinné: 220 Kč
  Zámek Červené Poříčí Zámek Červené Poříčí Zámek Červené Poříčí Zámek Červené Poříčí Zámek Červené Poříčí Zámek Červené Poříčí Zámek Červené Poříčí Zámek Červené Poříčí

Poznámka: Kliknutím na ikonku Vám bude zobrazena trasa.

 • Místo k zaparkovaní Místo k zaparkovaní

  My jsme bez problémů zaparkovali před zámkem.

  Otevřeno: Vstupné:

Ubytování Klatovy

Wellness Hotel CentralWellness Hotel Central ***

Wellness Hotel Central má bazén se slanou vodou a saunu a nachází se v centru Klatov, 5 minut chůze od historického centra. Poskytuje ubytování v elegantních pokojích s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Hotel má všechny pokoje klasicky laděné do teplých barev, zařízené stylovým nábytkem a vlastní koupenou. Více informací zde.. 

Cena od: 1 027 Kč

 


Hotel RozvojHotel Rozvoj ***

Tento hotel je vzdálený přibližně 400 metrů od historického centra Klatov. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci se 2 místnostmi a letní terasu. V restauraci se podávají pokrmy české kuchyně. Bezbariérový Hotel Rozvoj se nachází v klidném prostředí, 100 metrů od squashových kurtů a fotbalového hřiště a 300 metrů od klatovské cyklostezky. Více informací zde..

Cena od: 540 Kč

 


Steak Restaurant Penzion Country SaloonSteak Restaurant Penzion Country Saloon 

Steak Restaurant Penzion Country Saloon se nachází na silnici č. 22, jen 3 km od historického centra Klatov. Nabízí ubytování a restauraci ve venkovském stylu a neplacené soukromé parkoviště. Více informací zde..

Cena od: 1 135 Kč

 


Penzion PoprdaPenzion Poprda

Penzion Poprda se nachází v Klatovech, 200 metrů od Černé věže, a nabízí vlastní restauraci, v celé budově zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště. Penzion Poprda poskytuje ubytovací jednotky s koupelnou, posezením, TV a v některých případech také s kuchyní a balkonem. Více informací zde..

Cena od: 486 Kč

 


Pension NelaPension Nela ***

Pension Nela se nachází na poklidném místě 5 minut chůze od centra města a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi i zabezpečené soukromé parkoviště. Více informací zde..

Cena od: 562 Kč

 


Pension KalistaPension Kalista 

Pension Kalista se nachází v poklidné části Klatov. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi, volný vstup do sezónního venkovního bazénu a neplacené parkoviště přímo na místě. Více informací zde..

Cena od: 342 Kč

 


Přesměrování na booking.comPenzion U Hejtmana

Všechny pokoje mají kabelovou TV s plochou obrazovkou, lednici, varnou konvici, jídelní stůl, koupelnu se sprchou a studia mají také kuchyňský kout.

Penzion U hejtmana stojí v blízkosti různých restaurací a kaváren. Více informací zde

Cena od: 703 Kč

 


Přesměrování na booking.comPenzion U Strnada

Penzion U Strnada se nachází v klidné části Klatov, 3 minuty chůze od hlavního náměstí a nákupního centra. Nabízí sluneční terasu, výhled na řeku, restauraci, kam si mohou hosté zajít na jídlo, v celém objektu zdarma Wi-Fi a vlastní bezplatné parkoviště. Více informací zde

Cena od: 703 Kč

 


Další ubytování v Klatovech

Výlety a zajímavosti v okolí Klatov

TOPlist
Neustále přidáváme trasy