Ubytování Klatovy

Okolí Klatov a Kdyně je rájem pro milovníky zřícenin, ale také nádherných hradů Velhartice, Švihov a Klenová. Naše tipy na výlety v okolí Klatov.

Wellness Hotel Central ***

Wellness Hotel CentralWellness Hotel Central má bazén se slanou vodou a saunu a nachází se v centru Klatov, 5 minut chůze od historického centra. Poskytuje ubytování v elegantních pokojích s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV. Hotel má všechny pokoje klasicky laděné do teplých barev, zařízené stylovým nábytkem a vlastní koupenou. Více informací zde.. 

Zarezervujte ihned na booking.com


 


Hotel Rozvoj ***

Hotel RozvojTento hotel je vzdálený přibližně 400 metrů od historického centra Klatov. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci se 2 místnostmi a letní terasu. V restauraci se podávají pokrmy české kuchyně. Bezbariérový Hotel Rozvoj se nachází v klidném prostředí, 100 metrů od squashových kurtů a fotbalového hřiště a 300 metrů od klatovské cyklostezky. Více informací zde..

Zarezervujte ihned na booking.com

 


Steak Restaurant Penzion Country Saloon 

Steak Restaurant Penzion Country SaloonSteak Restaurant Penzion Country Saloon se nachází na silnici č. 22, jen 3 km od historického centra Klatov. Nabízí ubytování a restauraci ve venkovském stylu a neplacené soukromé parkoviště. Více informací zde..

Zarezervujte ihned na booking.com 


Penzion Poprda

Penzion PoprdaPenzion Poprda se nachází v Klatovech, 200 metrů od Černé věže, a nabízí vlastní restauraci, v celé budově zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště. Penzion Poprda poskytuje ubytovací jednotky s koupelnou, posezením, TV a v některých případech také s kuchyní a balkonem. Více informací zde..

Zarezervujte ihned na booking.com

 

 


Pension Nela ***

Pension NelaPension Nela se nachází na poklidném místě 5 minut chůze od centra města a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi i zabezpečené soukromé parkoviště. Více informací zde..

Zarezervujte ihned na booking.com

 

 


Pension Kalista 

Pension KalistaPension Kalista se nachází v poklidné části Klatov. Nabízí apartmány s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi, volný vstup do sezónního venkovního bazénu a neplacené parkoviště přímo na místě. Více informací zde..

Zarezervujte ihned na booking.com

 

 


Další ubytování v Klatovech

Výlety a zajímavosti v okolí Klatov

TOPlist
Neustále přidáváme trasy